Contact & Route
Stichting Open Muziekcentrum Bladel

Biezeveld 10  |  5531 BX Bladel

info@PODIUM10.nl

0497-382860


Lessen & verhuur

Gerard van Gompel

gerard@PODIUM10.nl

06-53245691


Programmering

Roy Vianen &
Niels van der Heijden

programmering@PODIUM10.nl


Techniek

Jan Maas

techniek@PODIUM10.nl

06-24364170


Pr

Stijn Lamers

stijn@PODIUM10.nl

06-24145419


Bestuur

bestuur@PODIUM10.nl

Anne van Herpt (voorzitter)

anne@podium10.nl

06-50688881

 
Contact
Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op!